Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SkyUp відкриває чотири нові рейси з Одеси. Вартість квитків

Рейси почнуть виконувати від 17 травня.

Українська авіакомпанія SkyUp запускає чотири нові регулярні рейси з Одеси до Ріміні (Італія), Барселони (Іспанія), Кутаїсі (Грузія) і Єревана (Вірменія). Про це йдеться на сайті lowcostavia.com.ua

В найдешевшому тарифі в ціну квитка включено перевезення лише ручної поклажі, а вартість квитків в зворотньому напрямку на деяких з рейсів вища.

Зазначається, продаж квитків на рейси Одеса – Єреван (Вірменія) буде здійснюватись від 17 травня 2019 року двічі на тиждень, щопонеділка та щоп’ятниці. Вартість квитка (в один бік без багажу) – від 1 785  грн.  

Продаж квитків на рейси Одеса – Барселона (Іспанія), буде здійснюватись від 25 травня 2019 року щосереди та щосуботи. Вартість квитка (в один бік без багажу) – від 2 507 грн. 

На рейси Одеса – Кутаїсі (Грузія), перший рейс стартуватиме від 4 червня щовівторка та щоп’ятниці. Вартість квитка (в один бік без багажу) – від 1 757 грн.

На рейси Одеса – Ріміні (Італія), початок польотів буде здійснюватись від 2 червня щонеділі. Вартість квитка (в один бік без багажу) – від 2 239 грн. 

Також повідомляється, що авіаперевізник буде виконувати з Одеси чартерні рейси до Тівату (Чорногорія) - один раз на тиждень, Анталії (Туреччина) - двічі на тиждень, Шарм-ель-Шейху (Єгипет) - три рази на тиждень.

Нагадаємо, SkyUp Airlines від 11 березня 2019 року почала продаж квитків на три нові напрямки з Києва до міст Вірменії та Болгарії. 

ВідеоBoeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Як в межах, так і над територією країни. Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі.

Boeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Залиште свій коментар

Вибір редакції