Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відкрили Річковий вокзал

Виставка триватиме до 15 травня.

Після тривалої реконструкції в Києві для відвідувачів відкрили будівлю Річкового вокзалу. В рамках проекту "Бухта art space" відбулася виставка сучасного мистецтва - Renovation. Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook.

В експозиції представлені роботи молодих українських художників, фотографів, графіків і скульпторів.

За словами організаторів тут будуть проводити кінопокази, арт-виставки та книжкові презентації.

Речной вокзал выставка Renovation Бухта art space
www.facebook.com/boohtafoodstation/

Київський річковий вокзал - пам'ятка архітектури була побудована в липні 1897 року. У 1953-1961 роках на Поштовій площі було побудовано нову будівлю вокзалу за проектом архітекторів Гопкала, Ладного та інших. Башта будівлі нагадує щогли вітрильних суден.

Будівля декорована фресками за мотивами історії України. Співавтором виступив Ернест Котков, відомий художник, графік, автор скульптури "Дніпровські хвилі".

Київський річковий вокзал
www.rpea.com.ua

2009 року був запущений забутий для Києва вид громадського транспорту — так званий "річковий трамвай", для сполучення між правим і лівим берегами Києва. Трамвай курсує тільки в теплу пору року.

Нагадаємо, з 12 квітня, Українське Дунайське пароплавство відкрило навігацію 2019 року. Першим вирушив в рейс теплохід "Молдавія", "Україна" і "Волга". Всі чотири круїзних судна будуть виконувати семиденні програми по маршруту Пассау-Відень-Будапешт-Братислава-Мельк (Шпіц)-Пассау.

ВідеоНа Україну насувається похолодання

На травневі свята синоптики радять українцям не ховати зонтики та теплий одяг. Після теплих весняних днів більшість регіонів – підмочать дощі. Найбільше їх випаде – на Заході та Півночі. Температура в столиці вже знизилася з 20 градусів тепла до +12. Холодна повітряна маса невдовзі охопить майже всю країну.  

На Україну насувається похолодання

Залиште свій коментар

Вибір редакції