Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Акційна секс-іграшка вибухнула в руках у британки

На щастя, дівчина не встигла скористатися приладом.

25-річна Кейсі Есплін з міста Норвіч у Великій Британії купила собі секс-іграшку за акційною ціною, а коли вона вставила в неї батарейку – вона вибухнула аж до стелі. Про це повідомляє видання Ladbible.

Друг дівчини порекомендував купити їй вібратор марки Lovehoney, коли його ціна знизилась від £12 (432 грн) до £4 (144 грн). Коли вона вставила у нього батарейку – вона вибухнула. Секс-іграшка підлетіла аж до стелі, після чого впала дівчині на груди.

За словами постраждалої, у неї тепер шок на все життя. Більше всього Кейсі переживає через те, що вібратор був близько до її обличчя під час вибуху, і воно могло постраждати. Однак, їй пощастило, бо вона його не встигла використати за прямим призначенням.

Кейсі подала офіційну скаргу у компанію, яка виготовила секс-іграшку. У відповідь їй пообіцяли повернути гроші.

"Ми пропонуємо всім клієнтам відшкодування, якщо вони скаржаться, що продукт є несправним. Це частина нашого обслуговування клієнтів. Ми приймаємо всі скарги клієнтів дуже серйозно", - заявили у Lovehoney.

У компанії пообіцяли протестувати знову цей продукт.

Нагадаємо, журналісти британського видання Metro провели оригінальний експеримент, перевіривши, чи зможуть вони із заплющеними очима відрізнити секс-іграшки від іграшок для собак та кухонних приладь.

ВідеоМало сексу: чому українці не відчувають радості від інтиму

Українці мало займаються сексом. Соціологічні дослідження, які провели серед населення України, з питанням "Що приносить людям радість?" показали, що секс аж на вісімнадцятій позиції. Випереджає інтим навіть хатнє прибирання. ТСН дізналася, що треба зробити, щоб секс таки приносив радість.

Мало сексу: чому українці не відчувають радості від інтиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції