Американець вимагає від банку компенсацію у 1784 секстильйона доларів

Американцю не сподобалося обслуговування в банку, і він через суд зажадав у фінустанови більше грошей, ніж взагалі існує у світі.

Американець Дальтон Чізколм подав судовий позов на 1784 мільярдів трильйонів доларів проти Bank of America. Таку суму чоловік вимагає як компенсацію за "погане обслуговування" в банку.

За словами математика Кевіна Хьюстона, це більше грошей, ніж існує у світі. "Це повна дурість", - прокоментував вчений позов.

"Незбагненною" суму назвав і суддя Денні Чін, який має розглядати цю справу. Він попросив Чізколма надати додаткові докази та обґрунтування його позову, інакше йому буде відмовлено.

До речі, саме суддя Чін зовсім нещодавно засудив американського бізнесмена Бернарда Медоффа до 150 років в'язниці за створення фінансової піраміди, через яку тисячі вкладників втратили понад 50 млрд доларів.

Але навіть піраміда Медоффа здається мізерною у порівнянні з тією сумою, яку зажадав Чізколм.

1784 мільярдів трильйонів – це 1784 помножене на 10 в 24-му ступені. Виглядає ця цифра от так: 1784000000000000000000000, або 1784 і 21 нуль.

Журналістів зацікавило питання, чому саме таку суму вимагає скривджений банківський клієнт. Ймовірно, припускають ЗМІ, для нього має якесь значення 1784 рік. У цьому році, зокрема, завершилася Американська революція, а конгрес США ратифікував договір з Парижем. У тому ж році була надрукована перша американська газета Penns Packet and General Advertiser.

Читайте також:

Американця заарештували за те, що він оголеним вийшов на власну кухню

Суд зобов'язав чоловіка довести подругу до оргазму

Польський суд оголосив у розшук 227-річну жінку

Гомосексуаліст подає в суд на Microsoft за образу гідності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: