Білявка вийшла заміж за ноутбук

Молода британка хоче укласти офіційний шлюб зі своїм ноутбуком, з яким мешкає разом вже більше року.

24-річна мешканка Лондона виклала в Інтернет відеоролик, в якому заявила, що живе у цивільному шлюбі зі своїм ноутбуком і хоче офіційно зареєструвати цей союз.

"Другу половинку" Герміони Уей звуть Алекс, йому близько 1,5 років. На відео дівчина цілується зі своїм "чоловіком" і каже, що вони хочуть укласти традиційний шлюб.

Її головний аргумент – оскільки дозволили одружуватися геям, то мають дозволити і їй, адже, за словами Герміони, "Алекс нічим не гірший".

"Заміж треба виходити за коханого, я дуже люблю свій ноутбук. Можна сказати, що я не мала таких почуттів ні до кого іншого. Та і спимо ми з ним разом", - зізналася вона.

Мати дівчини, Джейн Уей, зазначила, що спочатку вважала схильності дочки дивними, але зараз звиклася з думкою, що її майбутнім зятем може стати комп'ютер. Місіс Уей вважає, що головне - це щастя Герміони.

Сама ж дівчина на питання про те, чому вона обрала в чоловіки ноутбук, відповіла, що це єдиний суб'єкт, який їй повністю підходить, - його можна налаштувати, викинувши зайве і залишивши лише те, що до душі.

Зазначимо, що нещодавно віртуальний роман таки завершився справжнім шлюбом - японський геймер одружився з персонажем комп'ютерної гри.

На весільній церемонії були присутні сотні людей, а благословив пару справжній священик, який, водночас, підкреслив, що цей шлюб "не є обов’язковим для виконання".

Читайте також:

Японець одружився з персонажем комп'ютерної гри

Американка збирається вийти заміж за парк атракціонів

112-річний сомалієць одружився із 17-річною дівчиною

Новий відеохіт в Інтернеті: білявка влаштувала істерику даішникам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: