Британка бордер-коллі названа найрозумнішою собакою

Собаки можуть рахувати, вирішувати математичні задачі і, взагалі, дорівнюють у розвитку дворічній дитині, от тільки не розмовляють.

бордер-коллі
Бордер-коллі - поаза конкурсом Фото: baltgames.lv
Учені з Університету Британської Колумбії канадського міста Ванкувер провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що собаки можуть розуміти до 250 слів і жестів, рахувати до п'яти і вирішувати прості математичні задачі.

Професор Стенлі Корін, керівник досліджень, стверджує, що у своїх розумових здібностях собака не поступається 2-річній дитині."Люди просто не уявляють, наскільки високий інтелектуальний рівень тварин", - цитує слова Коріна Газета.ru.

В ході дослідження стало абсолютно точно зрозуміло, що собаки уміють безпомилково складати числа, і у них завжди виходить "два" при складанні "один плюс один".

Учені склали рейтинг порід собак залежно від їх інтелектуальних здібностей. Перше місце зайняла бордер-коллі. Бордер-коллі відноситься до пастуших собак і вперше була виведена у Великобританії. У 1881 році були розроблені опис породи і система оцінки роботи цих собак. Перші вівчарки під назвою бордер-коллі були зареєстровані Джеймсом Рейдом в 1915 році.

Це дуже граціозна, пропорційно складена собака, але в той же час міцна і сильна. Характер у бодер-коллі стрімкий, енергійний, собака сприйнятлива і тямуща, але вимагає постійних фізичних і розумових навантажень.

Друге місце в списку зайняв пудель – декоративна собака, яку багато хто помилково вважає розпещеною і дурною. Виявилося, що пудель за розумових здібностях перевершує більшість своїх побратимів, він уміє пристосовуватися практично до будь-яких кліматичних умов, відрізняється мудрістю, кмітливістю і іншими якостями друга людини. Цікаво, що пудель – єдина порода собак, що не викликає алергію у людей.

Трійку найрозумніших собак замикає німецька вівчарка – універсальна службова собака, виведена в Німеччині. Вона володіє урівноваженим, рухомим типом поведінки, виключно здібна до різноманітного дресирування. Беззаперечно виконує команди, навіть якщо це коштує їй життя.

Після трійки лідерів, у зворотньому порядку, слідують: золотий тер'єр, доберман-пінчер, шотландська вівчарка, лабрадор-ретрівер і крихітний папільйон. Замикають десятку ротвейлер і австралійська вівчарка.

А ось в трійку "лідеров" по ознаці дурості ввійшли афганська борза, басенжі і бульдог. Саме вони після ретельного дослідження були названі найдурнішими собаками в світі.

Читайте також:

Армійський собака проковтнув бомбу талібів і вижив

Собаки-серфери на гребені хвилі

Англійські собаки здають кров, щоб отримати іграшку

На конкурсі найбільш потворних собак обрали нового переможця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: