Британка двічі завагітніла з різницею у три тижні

Британка двічі завагітніла з різницею у три тижні

Дата публікації
Перегляди
2741
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британка двічі завагітніла з різницею у три тижні

Двоє малюків стали медичним дивом.

У Великій Британії зафіксували випадок незвичної вагітності, в результаті якої на світ з'явились двійнята, що були зачаті з різницею у три тижні. 

Про це повідомляє Daily Mail.

39-річна Ребекка Робертс завагітніла дочкою Розалі, коли вже виношувала сина Ноя. Перші скринінги УЗД не показували наявності другого плода. «Я навіть не знала, що можна завагітніти, будучи вже вагітною», - зізналася жінка.

Двійнята з'явилася на світ у вересні 2020 року на 33-му тижні, раніше запланованого терміну. Робертс вимушено зробили кесарів розтин через проблеми з пуповиною Розалі. Примітно, що діти доволі відрізнялись як зростом, так і вагою - Ной важив 2 кілограми, а його сестра - лише 1,2 кілограма.

Лікарі вважають, що причиною подвійної вагітності, так званої суперфетації, могли стати пігулки для лікування безпліддя, які приймала Робертс. Тобто, коли жінка вже виношувала сина, її яєчники сформували ще одну яйцеклітину, яка була придатна до запліднення. Відзначається, що суперфетація зустрічається в медичній практиці вкрай рідко. За даними Daily Mail, в світі зафіксовано всього близько десятка подібних випадків.

Після пологів жінка з немовлятами ще перебувала в лікарні під наглядом лікарів понад два місяці, зараз сімейство вдома.

Наступна публікація