Злодій повернув гаманець через 40 років після крадіжки

Чоловік відправив до поліції посилку з гаманцем і листом каяття щодо крадіжки, яку він скоїв 40 років назад.

Поліцейські міста Вансбру (центральна Швеція) отримали поштою невелику посилку та доданий до нього анонімний лист з поясненнями і вибаченнями.

Як з'ясувалося з послання, людина, яка жалкує про свій вчинок, вирішила повернути законному власникові його гаманець через 40 років після крадіжки. Грішник розкаявся і зізнався у злочині після того, як, розбираючи комору, знайшов старе портмоне з банкнотою у 50 крон (7 доларів).

Він згадав, що вкрав гроші у приятеля на вечірці, будучи "на мілині" і в нетверезому стані. "Я завжди шкодував про скоєне, але проблема полягала в тому, що я забув, куди поклав гаманець", - повідомляється в листі.

Після того, як гроші були знайдені, злодюжка вирішив за допомогою поліції повернути вкрадене законному власнику. У гаманці правоохоронці виявили водійські права, що пролежали в ньому всі чотири десятиліття, і сучасну банкноту в тисячу крон (142 долара), які відправник вклав "з вибаченнями" в якості компенсації.

Місцева поліція була здивована таким проявом каяття. "У це важко повірити. Ми ніколи ні з чим подібним не стикалися", - заявив глава відділення в Вансбру Ларс Юханссон.

Правоохоронці негайно взялися за пошуки одержувача посилки, але виявили, що він, на жаль, уже помер. Тепер гаманець і гроші будуть передані його родичам.

Читайте також:

Жінка дізналася про вагітність за три години до пологів

У Румунії з'явилися дорожні знаки "Обережно, п'яний пішохід"

Жінка випадково двічі переїхала свого чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: