Депутати бундестагу пересварилися через краватки

Депутати бундестагу пересварилися через краватки

Кілька депутатів бундестагу відмовились виконувати розпорядження керівництва стосовно обов'язкового робочого дрес-коду.

Голова 42 секретарів бундестагу, двоє з яких поперемінно ведуть протоколи засідань, сидячи праворуч і ліворуч від спікера, зобов'язав своїх підлеглих під час роботи носити краватки, повідомляє телеканал ZDF.

Йенс Кеппен зажадав від своїх колег-секретарів "одягатися відповідно статусу бундестагу" і крім обовязкового піджака вдягати "краватку або щось їй відповідне".

В обгрунтування своїх вимог до жорсткого дрес-коду депутат від ХДС зауважив, що подіум спікера бундестагу став нагадувати якийсь "домашній диван". Тим не менше деякі секретарі заявили про свою незгоду, відмовившись одягати краватки.

Депутат від партії "Ліві" Андрій Ханко заявив, що у нього взагалі немає краватки, додавши, що ніколи не буде її носити з причин "особистого та політичного характеру". Його підтримав інший секретар - член фракції "Зелених" Свен-Крістіан Кіндлер.

Як зазначає ZDF, Андрію Ханко, швидше за все, доведеться залишити пост секретаря за непокору розпорядженням начальства. Двоє секретарів разом зі спікером формують президію парламентських засідань. Як правило, перший з них представляє правлячі партії, другий - опозицію. Кандидатури секретарів висуваються фракціями і затверджуються голосуванням.

Читайте також:

Депутатів бундестагу закликали менше подорожувати

Джордж Сорос: політика Німеччини загрожує цілісності Європи

Німеччина закрила Рейхстаг, готуючись до теракту

Повʼязані теми:

Наступна публікація