Джордж Сорос: політика Німеччини загрожує цілісності Європи

Фінансист Джордж Сорос попередив, що бюджетна політика Німеччини загрожує європейській демократії "соціальними катаклізмами", внутрішніми ворожнечами і розколом.

Відомий мільярдер, фінансист та інвестор Джордж Сорос вважає, що політика бюджетної економії Німеччини ставить під загрозу існування Євросоюзу і може призвести до краху єдиної європейської валюти.

"Політика Німеччини становить загрозу для Європи, вона може зруйнувати сам проект Євросоюзу", - заявив Сорос.

На його думку, у цей час Берлін залучає своїх європейських сусідів до дефляції, яка може перерости в багаторічну стагнацію. Такі перспективи, за словами фінансиста, загрожують європейській демократії внутрішніми ворожнечами і розколом.

"Застій у виробництві спричинить спалах націоналізму, соціального неспокою і ксенофобії", - висловив побоювання Сорос.

Для вирішення назріваючих "соціальних катаклізмів" він запропонував зняти "глобальну ізоляцію" Німеччини та забезпечити можливість зростання заробітних плат населення, що, у свою чергу, забезпечить зростання всього Євросоюзу.

Зазначимо, що навесні Джордж Сорос вже висловлював критику на адресу дій німецької влади. Тоді мільярдер закликав Берлін піти на поступки для подальшого розвитку Євросоюзу і стимулювати внутрішнє споживання в країні.

За словами мільярдера, "німці завжди йшли на поступки, якщо це було необхідно для подальшого розвитку Європейського союзу, якщо хтось покладав надії на цю угоду... Однак останнім часом все змінилося".

7 червня влада Німеччини схвалила програму зі скорочення державних витрат. Цей план дозволить уряду заощадити до 2014 року близько 80 млрд євро.

Коментуючи цю програму, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель зазначила, що у країни є прекрасна можливість стати гарним прикладом для наслідування.

За словами канцлера, завдання уряду планується вирішити за рахунок зменшення витрат на соціальні потреби, скорочення близько 10 тисяч робочих місць у федеральних міністерствах, зниження зарплат чиновникам тощо.

Читайте також:

Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

Титани Уолл-Стріт організували змову проти євро

Меркель: крах євро розвалить Євросоюз

Обама пообіцяв Європі підтримку в боротьбі з кризою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: