Дівчина пофарбувала кішку в рожевий під колір свого волосся

Дівчина пофарбувала кішку в рожевий під колір свого волосся

Рожева кішка / Фото: liveinternet.ru

У Великобританії хазяйка пофарбувала кішку, бо біла тваринка не личила до її волосся та одягу.

Відвідувачі одного з лондонських парків культури і відпочинку нещодавно помітили біля паркану кішку яскраво-рожевого кольору, як виявилося пізніше – кицю пофарбувала хазяйка, бо біла тваринка не личила до її волосся.

Людина, який першою виявила тварину і зателефонувала у відповідну службу, спочатку був прийнята співробітниками за божевільного. Як розповіли фахівці, після телефонної розмови вони подумали, що кіт просто трохи забруднився у фарбі. Тому вони були вкрай здивовані, побачивши рівномірне рожеве забарвлення.

Його господиню вдалося відшукати тільки якийсь час опісля. Нею виявилася 22-річна Наташа Грегорі. Як розповіла дівчина, шерсть кішки, від природи чисто біла, була пофарбована харчовим барвником. Ідею вона запозичила в одній з американських телепрограм. Рожева домашня тварина, на думку Наташі, повинна була стати вельми вдалим доповненням до волосся і одягу такого ж відтінку.

За словами дівчини, попередньо вона уважно прочитала інструкцію до фарби, переконавшись в її безпеці. Коли кішка була знайдена, співробітники розплідника, в який вона була поміщена, відразу ж вимили її. Після цього колір злегка потьмянів.

За словами робітників, фарбування було зроблено професіоналом, оскільки область біля очей і рота залишилася білою.

Читайте також:

У Британії відкрили фешенебельний готель для кицьок

Німець одружився на своїй кицьці

Англієць за чотири дні перефарбував Fiat 500 лаком для нігтів

Повʼязані теми:

Наступна публікація