У Британії відкрили фешенебельний готель для кицьок

За приблизно 20 євро на день коти в окремих кімнатах можуть розважатися, спостерігаючи за пташками, слухати музику та їсти тигрові креветки зі срібних тарілок.

Фешенебельний готель для котів у Хартфордширі / Фото: Longcroft Luxury Cat Hotel
У британському графстві Хартфордшир відкрився фешенебельний готель для котів - Longcroft Luxury Cat Hotel. Один день перебування в готелі коштує від 15 до 19 фунтів стерлінгів (18 - 22 євро) плюс додаткові витрати на спеціальний корм для постояльців (від 3,5 фунта на день).

"Гостям" закладу надається широкий спектр послуг та комфортні номери для проживання. В окремих кімнатах для кішок є будиночки для ігор, спеціальні ліжка і килими.

Вікна спалень виходять на зелений двір, де стоять кілька кліток з птахами, щоб кішки могли за ними спостерігати і таким чином розважатися. Крім птахів, програма котячих розваг також включає в себе музику - в основному це класика і джаз. Також кішкам пропонують різні процедури, наприклад масаж, манікюр та прийняття сонячних ванн.

Що ж до харчування, то господарі, які відправляють свого вихованця на відпочинок, можуть обрати або стандартне меню, або спеціально розроблені вишукані страви. Зокрема, кицькам пропонують варений лосось, приготоване на пару філе білої риби, а також тигрові креветки. Все це подається на срібних тацях.

Власники готелю стверджують, що їхній заклад забезпечує кішкам відпочинок, цілодобову турботу та індивідуальний підхід. "Ми вважаємо, що кішки заслуговують такого ж ставлення, як і їхні господарі, які віддають їх нам, відправляючись у відпустку", - зауважили в дирекції закладу.

Звичайно, готель для кішок – це не новинка. Подібні місця регулярно відкриваються по всьому світу, проте більшість з них не пропонує якогось особливого сервісу. Зазвичай готелі для кішок представляють собою своєрідний котячий "гуртожиток", де тварин селять в невеликі металеві клітки, застелені м'якими підстилками.

А нещодавно у США розпочала польоти перша у світі авіакомпанія для тварин - Pet Airways. Квитки на літак для домашніх улюбленців коштують від 250 доларів, але тварин перевозять не у вантажних салонах, а для них обладналися спеціальні місця - замість звичайних пасажирських крісел.

Читайте також:

У Грузії у кішки народилося щеня

Названо найкращі готелі світу - 2010

У Сінгапурі відкрили найдорожчий готель з "нескінченним" басейном

16 голодних котів тиждень харчувалися трупами господаря та його матері

Повʼязані теми:

Наступна публікація