Дівчинка намагалася продати бабусю на Інтернет-аукціоні

10-річна британка, яку бабуся занадто повчала, вирішила її продати. Оголошення зняли через правила сайту, хоча покупці й були.

Десятирічній британці Зої Пембертон не дали продати з Інтернет-аукціону власну бабусю на тій підставі, що статут eBay забороняє торгівлю людьми.

Дівчинка описала товар - 61-річну мешканку Клактона (графство Ессекс) Меріон Гудолл - як "занудну, але милу".

Оголошення, яка розмістила прагматична онука, було швидко видалено адміністраторами сайту як таке, що порушує правила Інтернет-аукціону."

У нас є чіткі норми, що забороняють виставляти на продаж та продавати людей, - пояснила представниця eBay. - Тому нам довелося зняти оголошення з публікації, хоча воно було кумедним, і на нього надійшло багато відгуків ".

За словами Зої Пембертон, її бабуся, як і багато людей похилого віку, любить читати нотації і часто пристає з моралями, але зате вона любить кросворди і взагалі "дуже приємна жінка".

"Оголошення було явно жартівливим, але в ньому дуже виразно прочитувався характерний образ цієї бабусі, - сказала представниця eBay. - Час від часу нам надсилають подібні речі".

Нагадаємо, на початку вересня 51-річний американець виставив на онлайн-аукціон Craigslist власних батьків.
Люблячий син призначив за батьків стартову ціну в 155 доларів. Він також висловив готовність обміняти матір і батька на "гарячу блондинку у віці до 40 років або еректор у хорошому стані".

За твердженням сусідів, Майкл отримав чимало відгуків на свою пропозицію, деякі користувачі писали, що гарні батьки - це рідкість у наш час.

Читайте також:

Американець виставив на інтернет-аукціон власних батьків

У Франції чоловік знайшов 100 тисяч євро на смітнику

Британець отримав більш ніж 1 млн дол. за отруєння гамбургером

За 10 тисяч євро румунка продала свою цноту з аукціону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: