Джеком-Різником могла бути жінка

Дата публікації
Перегляди
6888
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Джеком-Різником могла бути жінка

Ліззі Вільямс ніколи не була підозрюваною у справі Джека-Різника / Фото: The Daily Mail

Британський адвокат вважає, що є всі підстави зробити такий висновок.

Британський екс-адвокат Джон Морріс випустив сенсаційну книгу, в якій стверджується, що Джек-Різник був жінкою, пише The Daily Mail.

На думку 62-річного юриста, "Уайтчепльським монстром" була Ліззі Вільямс - дружина королівського лікаря Джона Вільямса, якого вважають головним підозрюваним у справі Джека-Різника.

Морріс вважає, що Ліззі Вільямс вбила своїх жертв, бо не могла мати дітей, а вирізані матки - доказ цьому.

Екс-адвокат також зазначає, що жодна з п'яти вбитих повій не піддалася сексуальному насильству, а особисті речі однієї з них, Енні Чепмен, були складені біля її ніг "у жіночій манері".

Біля тіла іншої жертви - Кетрін Еддоуз - виявили маленькі кнопки з жіночих черевиків, а в попелі каміна убитої Мері Келлі знайшли залишки жіночого одягу: плаща, спідниці та капелюхи.

Морріс також вказує на те, що у Мері Келлі був зв'язок з чоловіком Ліззі Вільямс, який тримав клініку абортів в Уайтчепелі.

Ліззі Вільямс, уроджена Мері Елізабет Енн Хьюз, народилася 7 лютого 1850 року в родині валлійського промисловця Річарда Хьюза.

Вона вийшла заміж за Джона Вільямса, коли йому було 32 роки, а їй - 22. Елізабет не могла мати дітей. Незабаром після низки загадкових і страшних вбивств в Лондоні у неї стався нервовий зрив. Вона померла від раку в 1912 році і ніколи не була підозрюваною у справі Джека-Різника.

Нагадаємо, Джеку-Різнику приписують вбивства від 5 до 11 жінок, вчинені в 1888 році в східних районах британської столиці. Зокрема, жертвами Різника стали Мері Ніколс, Енні Чепмен, Елізабет Страйд, Кетрін Еддоуз і Мері Келлі.

Вбивця перерізував горло кожної з жертв. Вважається, що маніяк був знайомий з медициною - у всякому разі, спотворюючи тіла жертв скальпелем, він діяв дуже професійно.

Всього британська поліція свого часу перевірила близько 200 осіб в рамках справи про вбивства. Список підозрюваних у цій гучній справі становив близько 10 осіб. Серед них були американський доктор Френсіс Тамблті, внук королеви Вікторії принц Альберт Віктор, герцог Кларенс.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6888
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація