Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Ілюстрація

На Кримських пляжах можна позбутися фригідності та імпотенції, якщо маєш достатньо грошей та бажання вислухати нецензурні замовляння.

На кримських пляжах місцева цілителька Людмила пропонує вилікуватися від безпліддя, жіночої фригідності і чоловічого безсилля. Лікує вона за допомогою трав (в тому числі гірської трави кермек) і замовляннями, що містять ненормативну лексику.

Нижче наводимо текст замовляння мовою оригіналу, може, хтось використає: "Чтобы стояло подольше, и кошелечек был потолще, берите волшебную пое..нь траву! Трава пое..нь, чтоб стоял каждый день! Эгей, гребунець, даставай свой гаманець! Трава по...нь, чтобы мужчина был хорошим каждый день. Чтобы любил, уважал, никогда не обижал. Будет здоровье, будет и счастье".

Цілительством на пляжах Людмила займається 13 років. Кажуть, замовляння дієві.

Варто не забувати, однак, що в Криму багато також і шахраїв під виглядом народних цілителів. "Екстрасенси" показують пацієнтам ліцензію, завірену Мінздравом України. Проте документи ці - липові.

Нагадаємо, американські вчені виявили, що токсин одного з найбільш отруйних павуків позитивно впливає на ерекцію.

Поки що дослідження проводили лише на щурах, але фахівці впевнені, що експеримент відкриває шлях до розробки принципово нових ліків від імпотенції.

 

Читайте також:

Вчені: у повних чоловіків низька якість сперми

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Вчені з'ясували причину імпотенції

Імпотенцію лікуватимуть отрутою бразильських павуків

Повʼязані теми:

Наступна публікація