Імпотенцію лікуватимуть отрутою бразильських павуків

Вчені покращили ерекцію у щурів за допомогою отрути павука. На основі дослідження планують розробити принципово нові ліки від імпотенції.

Американські вчені виявили, що токсин одного з найбільш отруйних павуків позитивно впливає на ерекцію.

Поки що дослідження проводили лише на щурах, але фахівці впевнені, що експеримент відкриває шлях до розробки принципово нових ліків від імпотенції.

Укус бразильського мандруючого павука (Phoneutria nigriventer) надзвичайно болючий і часто смертельний. Давно помічено, що після нього з'являється тривала хвороблива ерекція (пріапізм). Це дало привід дослідникам з Медичного коледжу Джорджії вивчити можливість лікування імпотенції отрутою цього павука.

Вчені під керівництвом фізіолога Кенії Педрозі Нунеса вводили очищений павуковий токсин Tx2-6, помічений радіоактивними атомами, щурам з артеріальною гіпертензією і важкою еректильною дисфункцією. Потім вони вимірювали накопичення токсину в статевих органах тварин і вивчали його дію на скорочення і розслаблення фрагментів тканини.

Виявилось, що під дією Tx2-6 в м'язах пещеристих тіл зростала кількість оксиду азоту (NO), що призводило до розслаблення цих м'язів, наповненню статевого органа кров'ю і, як наслідок, ерекції.

Найбільш ефективні на сьогодні препарати для лікування імпотенції також підвищують рівень NO, але роблять це в інший спосіб. Тому потенційні терапевтичні похідні Tx2-6  зможуть застосовувати люди, які мають протипоказання до існуючих медикаментів.

Проте ефективні і безпечні ліки від імпотенції на основі токсину бразильського павука ще належить розробити і випробувати, тому вони зможуть з'явитися в аптеках не раніше, ніж через 5-10 років.

Читайте також:

Альтернативна нано-"Віагра" діє вже за 10 хвилин

Жінка зачала ще одну дитину на другому тижні вагітності

Через непальський гриб, який лікує імпотенцію, загинули дев’ять людей

Чоловіки та жінки грішать по-різному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: