Матері хворих на рак дівчаток домоглись випуску лисої Барбі

Матері хворих на рак дівчаток домоглись випуску лисої Барбі

Mattel випустить лису Барбі / Фото: Global Look Press

У комплекті з лялькою продаватиметься набір перук.

Компанія Mattel оголосила про рішення поповнити лінійку всесвітньо відомих іграшок нової лялькою Барбі, відмінною рисою якої стане повна відсутність волосся.

Прес-секретар Mattel Алан Хіловіц повідомив, що нова іграшка буде випущена як "подруга Барбі". У комплекті з нею будуть продавати кілька перук і різні аксесуари.

Нова лялька не потрапить на прилавки магазинів, і буде поширюватися в лікарнях, серед дітей, які проходять лікування, що супроводжується втратою волосся.

Рішення було прийнято після того як онлайн-кампанія "Bald and Beautiful" ("Лиса і прекрасна"), запущена в січні мамами дівчаток, які пройшли хіміотерапію, отримала підтримку більш ніж 150 000 користувачів. Джейн Бінгхем і Ребекка Сайпін сподівалися переконати керівництво компанії Mattel в необхідності випуску Барбі без звичних шикарних локонів.

Бінгхем і Сайпін впевнені, що нова версія улюбленої дівчатками іграшки допоможе маленьким пацієнткам легше пережити зміни, що відбуваються в їх зовнішності.

"Ми хочемо, щоб дівчатка знали, що їх самооцінка не повинна залежати від волосся, навіть без них вони залишаються гарними", - пояснює Бінгхем.

Барбі була створена однією з засновниць Mattel Рут Хендлер в 1959 році. З тих пір було продано більше мільярда ляльок в більш ніж 150 країнах світу. Зараз Барбі випускаються практично всіх рас і представляють понад 50 різних професій. У 1997 році компанія випустила ляльку, що знаходиться в інвалідному кріслі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація