На "Пісяючого хлопчика" одягнуть скафандр

На "Пісяючого хлопчика" одягнуть скафандр

"Пісяючий хлопчик " в Брюсселі / Фото: AFP

До 50-річчя з дня польоту Юрія Гагаріна в космос брюссельського "Пісяючого хлопчика" одягнуть у скафандр.

На знаменитого брюссельського "Пісяючого хлопчика" одягнуть скафандр. Акція буде проведена вихідцями з Росії, які проживають в Бельгії. Одягання пам'ятника-фонтана в костюм космонавта відбудеться 12 квітня і буде приурочене до 50-річчя з дня польоту Юрія Гагаріна в космос.

Сергій Петросов, керівник асоціації "Європейська російська спільнота", що відповідає за проведення запланованої акції, розповів, що переодягання "Пісяючого хлопчика" буде передувати прийому у бургомістра Брюсселя. Потім учасники заходу вирушать до пам'ятника, після чого на "Пісяючого хлопчика" буде надітий скафандр.

"Пісяючий хлопчик" вже "носив" космічний костюм, який на нього одягнуть 12 квітня. Скафандр, виготовлений для пам'ятника, вперше був надітий на нього в 2003 році - тоді спеціальне спорядження для "Пісяючого хлопчика" до Брюсселю привезли російські космонавти Сергій Зальотін, Юрій Лончаков і Олександр Лазуткін.

Перевдягання фонтану було приурочено до спільного польоту російських космонавтів зі своїм бельгійським колегою Франком де Вінне. Потім скафандр з "Пісяючого хлопчика" зняли і передали до музею його вбрання, де він і зберігається досі.

"Пісяючого хлопчика" регулярно одягаються в різноманітні вбрання - від спортивних костюмів до військової форми. Початок цієї традиції було покладено в 1698 році.

Читайте також:

Хлопчик, який пісяє у вишиванці

Ющенко подякував меру Брюсселя за "Пісяючого хлопчика"

На шведських банкнотах надрукують портрети Грети Гарбо та Астрід Ліндгрен

Повʼязані теми:

Наступна публікація