Британський пенсіонер перетнув Атлантичний океан на плоту із труб

Британський пенсіонер перетнув Атлантичний океан на плоту із труб

Британський пенсіонер перетнув Атлантичний океан плотом із труб / Фото: Lenta.ru

85-річний пенсіонер за 66 днів перетнув Атлантичний океан плотом, зробленим з фрагментів водо-і газопровідних труб.

Британський пенсіонер 85-річний Ентоні Сміт перетнув Атлантичний океан плотом, зробленим з фрагментів водо-і газопровідних труб.

Плавання зайняло у пенсіонера 66 днів.

Сміт стартував з Канарських островів і фінішував на островах Карибського моря. Спочатку мандрівник планував завершити плавання на Багамах, але сильний вітер змусив його зупинитися біля одного з островів Карибського моря. Всього пенсіонер і його команда з трьох осіб, яку він найняв за оголошенням у газеті, подолали 4500 кілометрів.

За словами Сміта, багато хто вважає його вчинок божевільним, проте сам він не вважає, що зробив щось надприродне. "Чим ще зайнятися в старості?", - зазначив літній мандрівник.

Пенсіонер заявив, що його подорож океаном мала благодійний характер - він і його команда зібрали гроші для організації WaterAid, яка допомагає прісною водою бідному населенню.

Нагадаємо, влітку минулого року судно, побудоване з 12 тисяч пластикових пляшок, здійснило плавання Тихим океаном від Сан-Франциско до Сіднея. Екіпаж судна під назвою Пластики витратив на свою подорож 128 днів.

Читайте також:

За акцію "Х*й в полоні у ФСБ" арт-групу нагородили держпремією "Інновація"

На шведських банкнотах надрукують портрети Грети Гарбо та Астрід Ліндгрен

Молодята пережили шість катаклізмів за медовий місяць

Наступна публікація