Молодята пережили шість катаклізмів за медовий місяць

Молодята пережили шість катаклізмів за медовий місяць

Молодята пережили шість катаклізмів / Фото: smh.com.au

Під час весільної подорожі молодята пережили заметіль, циклон, повінь, пожежі і два землетруси - в Японії та Новій Зеландії.

Молодята Штефан та Еріка Сванстром зі Стокгольму (Швеція) вирушили у весільну подорож по світу, і пережили заметіль, циклон, повінь, пожежі і два землетруси - в Японії та Новій Зеландії.

Разом з подружжям знаходилася їхня маленька дочка.

Вирушаючи шостого грудня минулого року у весільну подорож тривалістю чотири місяці, молодята Штефан та Еріка Сванстром і уявити не могли, що їм доведеться пережити.

Спочатку подружжя застрягли в Мюнхені, оскільки на Німеччину обвалився один з найгірших в її історії снігопадів. Після цього вони зазнали нашестя циклону в Кернсі, повінь у Брісбені і пожежі в Перті.

Незадовго до їхнього прибуття до Нової Зеландії там стався руйнівний землетрус. Потім подружжя відправилося в Токіо, де також стався потужний землетрус.

29 березня сім'я благополучно повернулася в Стокгольм. Разом з молодятами знаходилася їхня маленька дочка. За словами Штефана Сванстрома, він пережив цунамі в Азії в 2004 році.

Читайте також:

Молодята засудили оператора зі свого весілля за жахливе відео з церемонії

Закохана пара одружилася 85 разів за півроку

У Британї одружилися молодята, яким шалено не таланило

Повʼязані теми:

Наступна публікація