Закохана пара одружилася 85 разів за півроку

Закохана пара одружилася 85 разів за півроку

Закохані рекордсмени / Фото: mirror.co.uk

Молодята з США півроку працювали "весільними тестерами" - їздили світом і одружувалися в різних країнах. Кажуть, найкраще це робити Занзібарі.

Закохана пара одружилася 85 разів за півроку і потрапила до Книги рекордів Гіннесса. За шість місяців Марк і Деніз Даффілд-Томас побували в кількох екзотичних країнах, де проводили свої весільні церемонії.

Марк і Деніз отримали можливість встановити рекорд, коли їх найняла на роботу компанія, що займається організацією весільних подорожей. Молодих людей вибрали з 30 тисяч претендентів і призначили їх "весільними тестерами".

Основні обов'язки Даффілд-Томасів, які вперше одружилися в 2008 році, полягали в тому, щоб їздити по світу, одружитися в різних місцях, а потім надавати роботодавцям звіт про церемонії.

На цю роботу парі було виділено півроку. До виконання своїх обов'язків закохані приступили у Нью-Йорку в травні 2010 року.

За словами закоханих, найромантичнішим весіллям для них стала церемонія на курорті в Занзібарі, а найнезвичнішим - одруження в Ірландії, де їм довелося укладати шлюб в кімнаті, температура в якій сягала -43 градуса за Цельсієм. "Ми змогли витримати лише три хвилини. Цілувалися ми в спеціальних захисних масках - інакше б ми прилипли один до одного", - розповіла Деніз.

Крім США, Ірландії та Занзібару Марк і Деніз відвідали Австралію, Таїланд, Маврикій, Індонезію, Йорданію та інші країни. Тепер, коли робота пари як "весільних тестерів" завершилася, вони мають намір повернутися до своїх звичайних професій.

Читайте також:

Молодят зарізали за весільним столом заради обручок

Мешканка Тайваню зібралася вийти заміж за себе

ТОП-5 способів, як оригінально одружитися

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

Повʼязані теми:

Наступна публікація