ТОП-5 способів, як оригінально одружитися

ТОП-5 способів, як оригінально одружитися

Фото: Бізнес Рівне

Цьорогіч у молодят залишився один день - завтрашній - щоб побратися як порядні християни.

ТСН пропонує п'ять способів, як оригінально одружитися.

Перше місце у списку – гангстерське весілля. Для цього необхідно не тільки придбатися вбрання на гангстерський штиб, а й навчитися відповідних манер. Молодятам перевтілення в мафію коштуватиме 100 тисяч гривень.

Друге місце - весілля на небесах. Якщо після одруження на небесах тягнути пів-України родичів до гламурного ресторану ви не збираєтеся, бюджет захмарного весілля не перевищить 50 тисяч у національній валюті, обіцяють в івент-агенціях. Головне, не забути навчитися розкривати парашут.

Варіант номер три - пірнути за коханням під воду. Дайверський костюмчик облипай-тіло увиразнить фігуру куди цікавіше за рядно парашутиста і стандарту весільну сукню. Тут головне - дихати спокійно. Коштуватиме підводна церемонія - 20 тисяч гривень - на далеких островах. У Дніпрі брати шлюб поки що ніхто не наважується.

Байкерське весілля - четверте місце в нашому рейтингу. Із шоу-програмою і провізією - задоволення коштуватиме близько 100-тні тисяч гривень. На понад 4 сотні гостей. І звісно, якщо ви - байкер.

Варіант номер 5 - найпростіший спосіб зробити весілля своїми руками в етно-стилі. Вдягнути, приміром, гуцульську сорочку і перевтілитися в стародавню українську дівчину.

Тут головне - нічого не переплутати. Якщо не певні, що відрізните плахту від запаски, краще порадьтеся з місцевими фахівцями.

Справити весілля на Гуцульщині потягне тисяч на 20 гривень - якщо "все своє". Якщо ж харч купуватимете - можете і в півсотні не вкластися.

Одружитися цьогоріч можна тільки до 27 листопада, поки не настав піст.

Читайте також:

Кейт Мосс прийшла на своє весілля босоніж

У Китаї закохані відправилися на своє весілля на екскаваторі

Українці не захотіли одружуватися в день "трьох десяток"

Повʼязані теми:

Наступна публікація