У Китаї закохані відправилися на своє весілля на екскаваторі

У Китаї закохані відправилися на своє весілля на екскаваторі

У Китаї закохані відправилися на своє весілля на екскаваторі / Фото: AFP

У Китаї двоє закоханих вирушили реєструвати свій шлюб на екскаваторі.

На півдні Китаю, на острові Хайнань, двоє закоханих вирушили реєструвати свій шлюб на екскаваторі. Ідея поїхати на церемонію на землерийній машині належала нареченій на ім'я Юй Цзе Цай.

За словами нареченої, у початкові плани поїздка на екскаваторі не входила, однак їй і її коханому довелося скористатися таким незвичайним транспортом, так як через повінь на острові на легковій машині їздити по вулиці стало неможливим.

Тим не менш, закохані вирішили не скасовувати і не переносити церемонію на інше число і захотіли одружитися, незважаючи на невдалі обставини.

"Ми спеціально вибрали дату церемонії. Ця дата повинна принести нам щастя в майбутньому. Тому я просто не могла дозволити повені зупинити нас", - розповіла дівчина.

Вона вмовила робітників на екскаваторі допомогти їй, її нареченому і декільком гостям дістатися до місця реєстрації шлюбу, а потім забрати їх звідти і привезти назад. Водій землерийної машині пішов назустріч закоханим і звозив їх у потрібне місце.

Причиною повені на острові Хайнань стали проливні дощі, що обрушилися на південь Китаю, В'єтнам та Індонезію на початку жовтня. У результаті стихійного лиха на острові були зруйновані кілька тисяч будинків і сотні шкіл. Влада країни евакуювала близько півмільйона людей з тих районів, що постраждали через повінь сильніше за інших.

Читайте також:

Українці не захотіли одружуватися в день "трьох десяток"

Міністр закордонних справ Німеччини офіційно вступив в одностатевий шлюб

Вчені: чоловіки в неволі таки не розмножуються

Повʼязані теми:

Наступна публікація