Міністр закордонних справ Німеччини офіційно вступив в одностатевий шлюб

У Німеччині міністр закордонних справ офіційно зареєстрував законний шлюб зі спортивним менеджером.

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле офіційно зареєстрував законний шлюб зі спортивним менеджером Міхаелем Мронцем.

Церемонію одруження, на якій були присутні лише близькі родичі молодят, провів у Бонні обер-бургомістр міста Юрген Німч.

На питання журналістів про укладений міністром одностатевий шлюб в Вільній демократичній партії Німеччини (ВДПН), головою якої є Вестервелле, і зовнішньополітичному відомстві ФРН відповіли однаковою фразою: "Міністр закордонних справ і Міхаель Мронц вважають це своєю особистою справою".

У Німеччині заборонені офіційні одностатеві шлюби, проте дозволена процедура реєстрації відносин, що надає подружжю такі ж права, як і традиційний шлюб.

Нагадаємо, в серпні німецький суд виніс рішення, яким визнав закон, який зобов'язує гомосексуалістів, що живуть в цивільному шлюбі, платити більш високу ставку податку на спадщину неконституційною.

Нагадаємо також, що у липні ще одна федеральна земля ФРН дозволила гомосексуальним парам офіційно реєструвати свої стосунки. З 1 серпня в Баварії одностатеві пари можуть укладати шлюби. До цих пір гомосексуальні партнери в цій федеральній землі мали можливість лише підтверджувати свої стосунки в нотаріальних конторах.

Читайте також:

Парі бельгійських геїв не віддають сина, якого їм народила українка за 4,5 тис дол

Секрет щасливого шлюбу: 15 факторів, які ведуть до розлучення

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: