Австрійка заплатила 22 тисячі євро за міфічного кота

Австрійка заплатила 22 тисячі євро за міфічного кота

Австрійка заплатила 22 тисячі євро за міфічного кота

Австрійка подала в інтернеті оголошення про те, що хоче завести кота, на яке відгукнувся чоловік. Він обіцяв їй надіслати кота поштою.

19-річна мешканка австрійського Зальцбурга перевела на рахунок шахрая, який пообіцяв їй надіслати кота з Камеруну, більше 22 тисяч євро. Після того, як вона зрозуміла, що її обдурили, дівчина звернулася в поліцію.

Австрійка розповіла представникам правоохоронних органів, що подала в інтернеті оголошення про те, що хоче завести кота. Вона сподівалася отримати тварину в дар, і на її оголошення відгукнувся якийсь чоловік. Він пообіцяв, що пришле їй британського кота з Камеруну, але попросив надіслати йому 100 євро нібито для того, щоб переконатися в сумлінності замовниці.

Після цього шахрай попросив дівчину надіслати ще 300 євро на транспортні витрати та оформлення "європейської візи для тварин". Потім він ще кілька разів звернувся до дівчини з подібними проханнями. У підсумку вона перерахувала шахраєві більше 22 тисяч євро.

Чи вдалося поліцейським вийти на слід злочинця, не повідомляється. Також невідомо, чи існує взагалі британський кіт, який повинен був приїхати з Камеруну до Австрії.

Читайте також:

Китайська свиня навчилася ходити на двох ногах

Фотограф зняв пряме попадання блискавки у статую Свободи

Найневдалішим днем тижня названо вівторок

Повʼязані теми:

Наступна публікація