Найневдалішим днем тижня названо вівторок

Британці стверджують, що лише у вівторок люди усвідомлюють, що вихідні минули.

Лондонська школа економіки провела дослідження серед 20 тисяч британців, в ході якого було встановлено, що більшість жителів країни вважають найнещасливішим днем у тижні вівторок.

Учасники дослідження мали двічі на день звітувати про свій емоційний стан. Британці були зобов'язані звітувати про свій настрій, про те, де вони знаходяться, чим займаються і хто їх супроводжує. Ці дані фіксувалися за допомогою спеціального додатка для смартфона iPhone.

Згідно з результатами дослідження, більшість учасників експерименту відчували себе пригніченими саме по вівторках, а не по понеділках, як прийнято вважати.

На думку фахівців, відсутність гарного настрою по вівторках пояснюється тим, що в цей день люди глибоко занурюються в роботу і при цьому усвідомлюють, що до вихідних ще довго. У понеділок же, припустили вчені, багато хто перебуває на хвилі гарного настрою, який пов'язаний з весело проведеними вихідними.

Традиційно вважається, що найбільш невдалим і важким днем тижня є саме понеділок. Згідно поширеній теорії, людині важко виходити на роботу і занурюватися в повсякденні справи в понеділок, оскільки в цей день їй доводиться боротися з наслідками вихідних.

Читайте також:

Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік

Вчені: нещасні люди дивляться телевізор, щасливі читають книжки

Українці вважають себе нещаснішими, ніж росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: