Українці вважають себе нещаснішими, ніж росіяни

У рейтингу найщасливіших країн світу Україна посіла лише 74 місце, одразу слідом за Росією. Найбільш щасливі люди світу живуть у Скандинавії, а найнещасніші - в Африці.

Україна посіла 74-те місце в світі за кількістю щасливих людей. На одну позицію українців випередили росіяни, які посіли 73-тє місце в списку, свідчать дані всесвітнього соціологічного опитування Gallup.

За результатами дослідження, щасливими себе вважають 21% українців, у проблемах зізналися 53%, а тих, хто страждає, в Україні 26%. Індекс щастя дорівнює 6,6 бала.

Росія також має 21% щасливого населення і обіймає 73-тє місце списку, відставши на одне місце від Лівану. За кількістю щасливих жителів, РФ опинилася на одному рівні з ПАР, Ліваном, Румунією і Словаччиною. При цьому страждає кожен п'ятий (22%) росіянин, а більше половини (57%) відчувають проблеми. Індекс для Росії - 7 балів.

Найщасливіші люди світу мешкають у країнах Скандинавії та Нідерландах, з'ясували соціологи. В п'ятірку лідерів рейтингу щасливих країн входять Фінляндія, Норвегія, Швеція, Нідерланди, а очолює його Данія.

Всі ці країни мають достатньо високий рівень добробуту, що дозволяє припустити зв'язок між задоволеністю життям і розміром гаманця. Зокрема, в Данії "процвітають" 82% респондентів, 17% відчувають проблеми, і лише 1% зізналися, що страждають. Повсякденний індекс для Данії склав 7,9 бала. У Фінляндії процвітають - 75%, мають проблеми - 23%, страждають - 2%, "щоденний" індекс - 7,8 бала.

У Норвегії, судячи з даних опитування, ніхто не страждає. При цьому щасливого населення в країні 69%, а індекс - 7,9 бала. У Нідерландах і Швеції по 68% щасливих жителів, а повсякденний індекс 7,7 і 7,9 бала відповідно.

Шостий і сьомий рядки рейтингу розділили Коста-Ріка і Нова Зеландія. У обох країнах рівень щастя становить 63%.

"Номером один" в Африці стала Малаві з показником щасливого населення 25% і 63-м місцем в загальному рейтингу. США розділили 14 і 15 місце з Австрією, Японія стала 81-ою, Німеччина - 33-ою а Франція - 44-ою. Найнещаснішою країною визнана Республіка Того - тут щасливих людей всього лише 1%. Також до списку найнещасніших увійшли Бурунді, Коморські острови, С'єрра-Леоне, Буркіна-Фасо, Руанда, Нігер, Гаїті, Бенін.

Цікавим виявилося положення Туркменії, відзначили дослідники, - в світовому рейтингу щастя республіка посіла на подив високе 18-е місце, залишивши далеко позаду Росію й інші країни СНД. А ось Білорусь опинилася на 54 місці. Щасливі там 29% населення, в проблемах зізналися 59%, а відверто страждають лише 12%.

Читайте також:

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Україна визнана найбільш вільною державою СНД

Україну визнано найбільш корумпованою країною світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: