Українці не захотіли одружуватися в день "трьох десяток"

Українці не захотіли одружуватися в день "трьох десяток"

Українці не захотіли одружуватися в день "трьох десяток" / Фото: Бізнес Рівне

У день трьох десяток - 10.10.10 - в Україні не зафіксовано особливої активності молодят. Цього дня охочих взятих шлюб навіть менше, ніж у звичайні вихідні.

В Україні 10 жовтня 2010 року буде укладено 881 шлюб, повідомив міністра юстиції Олександр Лавринович. Це менше, ніж зазвичай у вихідні дні.

День, коли в даті збігаються три однакові цифри, за народними повір‘ями є вдалим днем для укладання шлюбу.

Мода на одруження в такі дні спостерігалася в Україні з 7 липня 2007 року, коли в даті збіглося три цифри 7. Проте цього року в РАЦСах України не лише не зафіксовано особливої активності бажаючих укласти шлюб, але й навпаки, кількість шлюбів, що буде укладена 10.10.2010, є меншою від середньої кількості шлюбів, що зазвичай реєструються у вихідні дні.

Певною мірою це пов‘язано з тим, що неділя в деяких РАЦСах є вихідним днем. Проте навіть в тих РАЦСах, які у неділю працюють, або будуть працювати на прохання бажаючих укласти шлюб 10 жовтня 2010 року, особливої активності молодят не зафіксовано.

Про це, за словами міністра юстиції, свідчать дані органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) Міністерства юстиції щодо кількості заяв, поданих на реєстрацію шлюбу цього дня.

Лише в трьох областях кількість укладених шлюбів 10 жовтня перевищуватиме середній регіональний показник. Так, у Вінницькій області - майже на 20%, у Тернопільській області на 28%, у Волинській області на 52%.

Водночас жодного шлюбу 10 жовтня не буде укладено у Криму, Донецькій, Львівській, Сумській, Черкаській областях.

Лише від 3 до 10 шлюбів буде укладено в Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, що на 80-90% менше звичайного показника для вихідних днів.

Загалом, за словами Лавриновича, 10 жовтня 2010 року в Україні буде укладено 881 шлюб, при тому, що в інші вихідні дні 2010 року в середньому реєструвалося майже по 3 тис. шлюбів.

Нагадаємо, 08.08.08 в Україні також спостерігався весільний ажіотаж. На думку ж астрологів, пари, які об'єднали свою в цей день, проживуть разом доволі довго.

Читайте також:

Соліст Limp Bizkit одружується з українкою

Єва Лонгорія розповіла, як її змінив шлюб

Lady GaGa зібралася заміж

Дружина Симоненка: "У нас вже двоє дітей. Це - п'ятирічка за рік"

Повʼязані теми:

Наступна публікація