Асоціальний швейцарець заповів дев'ять мільйонів франків бездомним тваринам

Асоціальний швейцарець заповів дев'ять мільйонів франків бездомним тваринам

Заможний швейцарець заповів все своє майно асоціації захисту тварин.

Швейцарець заповів дев'ять мільйонів франків (близько 9,5 мільйонів доларів) Водуазській асоціації захисту тварин. Члени організації приголомшені - ніколи раніше вони не отримували такого дару.

"Ми дуже вдячні цій людині, яку за його життя зовсім не знали, - зізнався президент Водуазської асоціації захисту тварин Самюель Дебре. - Це просто неймовірна сума! Наші пожертви зазвичай обмежуються кількома монетами, які діти кидають у скриньки для пожертвувань, коли вони відвідують притулок. До цього найщедріший дар становив одну тисячу франків. Як мені стало відомо, ця людина жила дуже скромно і була переконаним вегетаріанцем ".

Щедрий дарувальник, Ерік Морадпур, помер у 2009 році від інфаркту у віці 65 років. Він був сином одного з заможних людей, вихідців з Персії. Його батько, Сулейман Морадпур, володів у Женеві розкішним триповерховим магазином перських килимів площею понад тисячу квадратних метрів. Морадпур-старший, який помер в 1998 році в поважному 92-річному віці, був другом останнього шаха Ірану і зібрав чудову колекцію творів мистецтва давньої Персії. У нього було п'ятеро дітей, які успадкували сімейний бізнес, шале в Гштааді, апартаменти класу люкс в центрі Женеви і чималу суму грошей.

Незважаючи на це, Ерік Морадпур жив у Ніоні дуже самотньо, його називали навіть "асоціальний елемент", і єдиною близькою істотою для нього була собака, яку він знайшов у притулку для тварин. З іншими членами сім'ї він відносин практично не підтримував, а сусіди згадують про нього як про простого і добре вихованого чоловіка, якого часто бачили в міських околицях на прогулянках з собакою. Очевидно, в честь свого чотириногого друга мільйонер і заповідав усі свої статки бездомним тваринам. Згідно із законом він не мав можливості залишити спадщину одному собаці.

9 мільйонів франків будуть поділені між дев'ятьма притулками для тварин, розташованими в кантоні Во. Вони вже отримали на свої рахунки по 500 тисяч франків кожний. Решта півмільйона будуть переведені через кілька тижнів.

Читайте також:

У "загубленому світі" Папуа - Нової Гвінеї відкрили 200 нових видів

На Борнео знайшли жабу розміром з горошину

У лісах Африки знайшли міні-слона розміром з кішку

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

Повʼязані теми:

Наступна публікація