Молодята засудили оператора зі свого весілля за жахливе відео з церемонії

Молодята засудили оператора зі свого весілля за жахливе відео з церемонії

Ілюстрація / Фото: bestwedding

Молоде подружжя з Великобританії відсудило в оператора, який знімав їх весілля, заплачені йому гроші. Відео претендує на звання найгіршого весільного фільму.

Молода пара з Британії, 34-річний видавець Мартін Шаброк і його 29-річна дружина, вчителька молодших класів Хайді відсудили у оператора, який знімав їх весілля, заплачені йому гроші. Відео, зроблене Клейтон Беннетом, претендує тепер на звання найгіршого весільного фільму.

Наречений і наречена засумнівалися у своєму вибору оператора, ще коли він з'явився перед церемонією. За їхніми словами, їх насторожив його неохайний і неналежний події вигляд, а також те, що його не було видно велику частину дня. Однак він був власником компанії Lasting Impressions, яка надає послуги з відео- і фотозйомки, тому вони вирішили, що він знає, що робить.

Однак це не підготувало їх до того жаху, який вони відчули, побачивши остаточне відео зі своєї шлюбної церемонії. Ключові моменти, коли молодята обмінювались обручками, вперше виходили з церкви в ролі чоловіка і дружини, а також як різали разом весільний торт перед гостями, так і не потрапили на плівку. Замість цього на відео було багато кадрів з травою, тому що оператор залишив її на газоні, щоб нібито зробити якийсь важливий кадр.

Гості також не потрапили на відео, принаймні, їх осіб практично не видно. Зате часто миготять їх ноги та спини. Оператор навіть примудрився зняти людей, які не мали ніякого відношення до весілля. При цьому він пропустив промову сестри-близнючки нареченої.

Весілля відбулося ще в липні 2009 року, але судовий процес у цій справі завершився тільки зараз. Пара заплатила оператору 350 фунтів (майже 570 доларів). Після того, як молодята побачили результат його роботи, вони почали багаторічну судову тяганину проти оператора. У результаті подружжя Шаброк отримало, за рішенням суду, 600 фунтів (близько 970 доларів), включаючи оплату послуг Беннета, компенсацію, а також витрати на суд.

Беннет оголосив себе банкрутом і погодився виплачувати по 20 фунтів (близько 30 доларів). Проте молода пара заявила, що до цих пір не отримала від оператора жодного центу. Між тим Беннет стверджує, що вже виплатив Шаброкам три рази по 20 фунтів.

Варто відзначити, що це не перший подібний випадок у Британії. У 2009 році англійські молодята засудили свого весільного фотографа за жахливі знімки з церемонії. На багатьох з них у нареченого з нареченою виявилися "відрізані" голови, на інших пару абсолютно затуляли випадкові люди, а весільний кортеж губився за іншими транспортними засобами.

З 400 знімків більш-менш прийнятними виявилися лише 22. На довершення всього горе-фотограф вклав у конверт прикрашену вензелями картку з вдячністю клієнтам, на якій імена їх були понівечені. "Спасибі, Слівія і Мрак", - говорила вона. Тоді суд також став на бік розчарованої пари і зобов'язав фотографа повернути гонорар, а також виплатити компенсацію й відшкодувати витрати на суд.

Читайте також:

Закохана пара одружилася 85 разів за півроку

Мешканка Тайваню зібралася вийти заміж за себе

ТОП-5 способів, як оригінально одружитися

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація