Олександр Рибак добровільно залишив шоу "Зірка+Зірка-2"

Олександр Рибак добровільно залишив шоу "Зірка+Зірка-2"

Через вибування цієї пари більше за публіку засмутилася Катя Кузнецова.

Відомий співак зробив гучну заяву в єфірі.

В минулому сезоні шоу "Зірка+Зірка" зі сцени добровільно пішла пара Валерія Харчишина та Ольги Будіної через хворобу актриси.
Сьогодні – Олександр Рибак та Катя Кузнецова відмовилися продовжувати свою участь у пісенному змаганні.

"Мені все це надто незвично, - зізнався співак за лаштунками. – Ця гра на сцені відволікає мене. Образи, які мені не властиві ані крихти, даються надто важко. На моїй батьківщині так не прийнято. В нас вийшов, заспівав, і всі задоволені. А тут кожного разу змагаються, в кого яскравіше вбрання, але не кращий виступ".

Втім, досить дивно, що Рибаку не до вподоби костюмовані шоу-номери, адже артист брав участь в шведском шоу "Let”s Dance" і кожного разу приміряв на себе новий образ, що правда, не співав.

Та схоже, через вибування цієї пари більше за публіку засмутилася Катя Кузнецова. "Я була шокована, коли Саша зі сцени сказав, що ми не хочемо далі брати участь у шоу, - говорить дівчина. – Ми навіть не розмовляли на цю тему раніше, то ж для мене його рішення було таким саме сюрпризом, як і для глядачів. Що стосується особисто мене, то я б з радістю співала далі. Нам було непросто, бо мій партнер готувався частіше окремо від мене, аніж ми мали змогу репетирувати разом. Проте, сама атмосфера, учасники та дух змагання мене дуже захоплювали!". Тож тепер залишається чекати повернення цієї пари на гала-концерті.

Були й номінанти. Серед тих, кому не пощастило, опинилися Фагот і Тала Калатай, Оскар Кучера й Анастасія Стоцька, Сергій Горобченко та дует "НеАнгели". Треба зауважити, для Олега Михайлюти та його партнерки це вже не перший прецедент, коли дует знаходиться за крок до вибування. "Я не бачу в цьому нічого страшного, - коментує Фагот. – Тала, звісно, сприймає все більш емоційно, адже вона жінка. В будь-якому випадку, я вважаю, що головний суддя – глядач. А публіці подобаються наші виступи, нам аплодують і дуже часто говорять добрі слова за лаштунками. Якщо доведеться покинути шоу, засмучуватися точно не буду".

Втім, засмучуватися, пари не мають часу. За тиждень в їхньому виконанні ми почуємо пісні з репертуару співочих половинок зіркових дуетів. Найцікавіше – тільки попереду!

Читайте також:

"Велика різниця" виходитиме на 1+1

Діана Арбєніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"


Повʼязані теми:

Наступна публікація