"Велика різниця" виходитиме на 1+1

Дата публікації
Перегляди
3803
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Велика різниця" виходитиме на 1+1

Шоу "Велика різниця" скоро на телеканалі "1+1".

Ведучими шоу залишаються незмінні Іван Ургант і Олександр Цекало.

Популярний гумористичний телепроект "Велика різниця" виходитиме на телеканалі "1+1".

"Перейти на 1+1 мене попросила дружина, - зізнається Олександр Цекало, - тому що її сестра Віра працює на цьому каналі. Я не міг відмовити".

"На жаль, я був змушений перейти з тієї ж самої причини, що й Олександр. Оскільки Олександр - маленький портовий катер, який на короткому повідку везе за собою величезний суховантаж "Іван Ургант". Я б на місці Саші менше піддавався впливу родичів. Пора закінчити цю брежнєвську епоху", - сказав Іван Ургант.

"Велика різниця" - улюблений проект мільйонів глядачів у всіх країнах СНД. Це талановиті та гострі пародії на всіх і все, що популярно - телешоу, музикантів, зірок шоу-бізнесу. Прекрасний акторський склад зробить смішною найсерйознішу подію, фільм або телешоу. Під час створення кожного номера, команда "Великої різниці" проводить величезну роботу над образами, гримом, реквізитом, і досягає такої подібності героїв, що часто ті самі не можуть відрізнити себе справжніх і зіграних.

Герої пародій дивляться їх разом з Іваном Ургантом і Олександром Цекало в студії "Великої різниці" і обговорюють побачене з залом. Гостям краще запастися самоіронією, так як сміятися будуть всі, і сміятися над ними.

 

"Велика різниця" скоро на телеканалі "1+1".

Читайте також:

Діана Арбєніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Група "1+1" розробила новий унікальний софт для рекламодавців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3803
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація