Сальма Хайєк знялась в ролі паризької домогосподарки

Оскароносна акторка Сальма Хайєк знялась для журналу T Magazine та розповіла про те, як стала домогосподаркою.

Акторка Сальма Хайєк прикрасила обкладинку весняного випуску T Magazine і розповіла виданню про своє життя - життя простої паризької домогосподарки.

Сальма, погоджуючись вийти за француза Франсуа-Анрі Піно, поставила йому умову - вона не хоче бути паризькою домогосподаркою. Але от пройшло кілька років, і Хайєк відмінно почувається в цій ролі: готує чоловікові їжу і займається вихованням 3-річної доньки Валентини.

"Я панікувала з приводу переїзду. Мені було страшно, - зізнається акторка. - Я сказала Франсуа-Анрі: "Я не переїду до Парижа, щоб стати там домогосподаркою". Він відповів: "Добре, у нас все буде по-іншому". Це досить хвилююче - "інший" шлюб, не як у всіх. І він просто знайшов потрібні слова, хоча знав, що в підсумку все закінчиться цим: я стала проводити більшу частину часу тут, у Парижі, і я стала домогосподаркою. І мені це подобається! Я кожен вечір готую чоловікові вечерю. Я хороша домогосподарка. У певному сенсі в нас розкішне і гламурне життя, але, з іншого боку, воно дуже спокійне і домашнє".

Читайте також:

У Сальми Хаєк від сексу росте волосся на обличчі

Друге весілля Сальми Хайєк відвідав Жак Ширак

Сальма Хаєк вийшла заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація