Сальма Хайєк знялась в ролі паризької домогосподарки

Оскароносна акторка Сальма Хайєк знялась для журналу T Magazine та розповіла про те, як стала домогосподаркою.

Акторка Сальма Хайєк прикрасила обкладинку весняного випуску T Magazine і розповіла виданню про своє життя - життя простої паризької домогосподарки.

Сальма, погоджуючись вийти за француза Франсуа-Анрі Піно, поставила йому умову - вона не хоче бути паризькою домогосподаркою. Але от пройшло кілька років, і Хайєк відмінно почувається в цій ролі: готує чоловікові їжу і займається вихованням 3-річної доньки Валентини.

"Я панікувала з приводу переїзду. Мені було страшно, - зізнається акторка. - Я сказала Франсуа-Анрі: "Я не переїду до Парижа, щоб стати там домогосподаркою". Він відповів: "Добре, у нас все буде по-іншому". Це досить хвилююче - "інший" шлюб, не як у всіх. І він просто знайшов потрібні слова, хоча знав, що в підсумку все закінчиться цим: я стала проводити більшу частину часу тут, у Парижі, і я стала домогосподаркою. І мені це подобається! Я кожен вечір готую чоловікові вечерю. Я хороша домогосподарка. У певному сенсі в нас розкішне і гламурне життя, але, з іншого боку, воно дуже спокійне і домашнє".

Читайте також:

У Сальми Хаєк від сексу росте волосся на обличчі

Друге весілля Сальми Хайєк відвідав Жак Ширак

Сальма Хаєк вийшла заміж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: