Гонконгський актор помер у п'яти серіалах за добу

Гонконгський актор помер у п'яти серіалах за добу

Гонконгський актор помер у п'яти серіалах за добу

У Гонконгу за збігом обставин, актор помер за добу одразу у п'яти телевізійних серіалах.

Гонконгський актор Лок Лам Ло помер у п'яти телевізійних серіалах за добу. Телевізійники стверджують, що така доля героїв Ло стала збігом.

В епізоді телефільму Relic of an Emissary розповідається про смерть персонажа Лок Лам Ло - імператора Чжу Юаньчжана.

У серіалі Grace Under Fire, присвяченому бойовим мистецтвам, персонаж актора загинув у бою. Крім того, Лок Лам Ло "помер" у фільмі Fate to Fate, проте обставини його смерті не уточнюються.

У телефільмах Police Station No. 7 і Virtues of Harmony смерть персонажів, зіграних актором, не показали, проте інші герої згаданих серіалів обговорили цю подію, повідомляє Agence France-Presse.

"Коли я беруся за роботу, для мене не має значення, чи помре мій герой на екрані", - заявив Лок Лам Ло.

Однак дочка актора, а також деякі його шанувальники залишилися незадоволені тим фактом, що йому доводиться так часто грати персонажів, що помирають.

Представники гонконгського каналу TVB, що транслює серіали за участю актора, у відповідь заявили, що використання одного і того ж сюжетного елементу в п'яти фільмах було простим збігом.

Нагадаємо, що в грудні 2010 року в інтернеті з'явилася інформація про смерть актора Чарлі Шина. Новина швидко поширилася через Twitter і Facebook, проте інформація не підтвердилася.

Читайте також:

Ferrari випустила книгу за ціною суперкара

75-річна бабця залишила без Інтернету Грузію і Вірменію

У Росії встановлять пам'ятник інопланетянам

Повʼязані теми:

Наступна публікація