Ferrari випустила книгу за ціною суперкара

Ferrari випустила книгу за ціною суперкара

Книга Ferrari / Фото: krakenopus

Відома автомобільна компанія Ferrari випустила "офіційну біблію" для автолюбителів за 275 тисяч доларів.

Фото: krakenopus
Легендарний італійський виробник суперкарів - компанія Ferrari випустила для справжніх поціновувачів спортивних машин цієї марки "офіційну біблію" - інкрустовану  діамантами книгу Official Ferrari Opus Enzo Diamante вартістю 275 тисяч доларів.

Ціна книги виявилася навіть вищою вартості суперкарів - Ferrari California і 458 Italia, які коштують у США 192 і 225,3 тис. доларів відповідно.

Своє видання Ferrari оцінила як найдорожче у світі. Червона шкіряна обкладинка книги прикрашена жеребцем - символом компанії, який викладений діамантами.

Вага книги, що складається з 852 сторінок, становить 37 кг. Вона містить більше 2 тис. фотографій і розповіді про всі дорожні і гоночні автомобілі Ferrari, а також про професійних пілотів, які виступали за "червону" команду.

Тираж книги обмежений - всього по одному екземпляру книги буде продано в кожній з країн світу. Перша покупка вже була зроблена в Австралії, під час етапу чемпіонату "Формули-1" у Мельбурні.

Крім основного видання Diamante, були випущені і більш бюджетні серії книги: Classic Model, вартістю в 4,1 тис. доларів з автографами нинішніх пілотів Ferrari, Фернандо Алонсо та Феліпе Маси, а також Cavallino Rampante (7 тис. доларів) і Enzo (35 тис. доларів), при цьому тираж двох останніх варіантів збігся з чисельністю випущених автомобілів Ferrari однойменної марки.

Читайте також:

Ferrari перейменувала болід Формули-1 через скандал з Ford

Розгніваний власник Lamborghini розбив авто через поганий сервіс

У Великобританії складено рейтинг авто, які найчастіше викрадають

Ferrari представила перший повнопривідний суперкар

Повʼязані теми:

Наступна публікація