Розгніваний власник Lamborghini розбив авто через поганий сервіс

У Китаї невдоволений автосервісом власник суперкара Lamborghini Gallardo розбив автомобіль на Всесвітній день захисту прав споживача.

Lamborghini розбили за поганий сервіс / Фото: AFP
Китайський бізнесмен розпорядився розбити кувалдами власний суперкар Lamborghini Gallardo, який він придбав за кілька сотень тисяч доларів. Таким чином підприємець висловив протест проти низького рівня сервісу, який продемонстрував офіційний дилер.

Незвичайний інцидент стався у Китаї у місті Циндао у Всесвітній день захисту прав споживача. Бізнесмен розповів, що придбав люксовий автомобіль у жовтні 2010 року. Однак незабаром з'ясувалося, що двигун машини несправний. Покупець звернувся до офіційного дилера і зажадав усунути технічні проблеми.

Але співробітники сервісу не змогли впоратися з поставленим завданням. Разом з тим у ході ремонту механіки пошкодили бампер і ходову частину Lamborghini. При цьому працівники відмовилися брати на себе відповідальність за завдану шкоду.

Підприємець повідомив, що був змушений вступити в тривалі суперечки з представниками дилерського центру. Потім до розгляду підключилися деякі менеджери італійського автовиробника, однак конфлікт врегулювати так і не вдалося.

Власник нещасливого суперкара оголосив, що залишився украй розчарований низьким рівнем обслуговування і некомпетентністю співробітників компанії. На знак протесту бізнесмен вирішив провести незвичайну акцію. Він найняв кілька людей, які на очах здивованої публіки кувалдами розбили несправний спортивний автомобіль.

За даними експертів, в Європі середня вартість нової машини Lamborghini Gallardo сягає 300 тисяч доларів. Проте в Китаї за подібний суперкар можна заплатити до 750 тисяч доларів.

Читайте також:

Названо найсексуальніший колір автомобіля

Китай став одним з найбільших покупців Lamborghini у світі

Вчені створили авто, яким можна керувати силою думки

У Москві спалили Maybach за 6 млн доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація