Вчені створили авто, яким можна керувати силою думки

Технологія, яка отримала назву BrainDriver виглядає як навушники, обладнані 16 датчиками, які зчитують електромагнітні сигнали мозку.

Технологія BrainDriver,_7
autonomos-labs.de
Авто з BrainDriver
Німецькі вчені розробили технологію, що дозволяє управляти автомобілем виключно силою думки, без використання рук і ніг.

За даними технологів, водій вдягає спеціальну гарнітуру, яка зовнішнім виглядом нагадує навушники.

Цей пристрій спочатку розроблявся для комп'ютерних ігор. Завдяки датчикам, що розміщуються на гарнітурі, відбувається передача уявних наказів водія по бездротовій технології до електроніки машини.

Технологію, яка отримала назву BrainDriver, розробила команда вчених з Вільного університету Берліна. Система використовує дані, отримані від відео камер, радарів і лазерних датчиків, які дають 3D-картинку навколишнього простору.

Водій вдягає "навушники", обладнані 16 датчиками, які зчитують електромагнітні сигнали мозку. Отримані сигнали обробляються комп'ютером.

Наразі проводиться тестування прототипу системи. За словами дослідників, даний прототип поки є тільки "підтвердженням концепції", і система вимагає проведення додаткових досліджень і доробок.

Читайте також:

Lancia показала свої версії седана і кабріолета Chrysler 200

BMW представила супер-родстер - "автомобіль майбутнього"

Mazda показала свій перший компактний кросовер

Автошоу в Детройті: перші автоновинки 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: