13-річний хлопчик створив "чоловічі свічки": з ароматом бекону та піци

13-річний хлопчик створив "чоловічі свічки": з ароматом бекону  та піци

Свічки / Фото: Lenta.ru

Хлопчик уже продав 500 "чоловічих" свічок. У них, окрім їстівних запахів, є аромати деревної тирси, а також нової рукавички для гри в бейсбол і скошеної трави.

13-річний хлопчик із штату Огайо налагодив виробництво і продаж ароматичних свічок, запахи яких орієнтовані на покупців чоловічої статі.

У лінійці продуктів, що випускаються Хартом Мейн, можна знайти свічки із запахом бекону, свіжоспеченої піци, деревної тирси, а також нової рукавички для гри в бейсбол і скошеної трави.

За словами юного підприємця, на створення "чоловічих" свічок його надихнула сестра: він допомагав їй робити свічки на продаж для шкільної благодійного ярмарку. Хлопчик зазначив, що ті свічки пахли "по-дівчачому", і тому йому прийшло в голову зробити свічки з ароматами, які б сподобалися чоловікам.

Для виробництва свічок Мейн використовує банки з-під консервованого супу (як він отримує ароматизатори, хлопчик не уточнив). У роботі хлопчикові допомагають його батьки. Заповзятливий американець продає готову продукцію через Інтернет або через невеликі місцеві магазини по п'ять доларів за штуку.

Харт Мейн уже встиг продати близько 500 "чоловічих" свічок. Хлопчик зізнався, що збирає гроші від продажу свічок, щоб купити новий велосипед.

Читайте також:

Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

У Росії заборонили горілку "Володя и медведи": вона псує імідж держави

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

Лікарка вкрала з місця аварії ногу пацієнта для свого пса

Повʼязані теми:

Наступна публікація