У Росії заборонили горілку "Володя и медведи": вона псує імідж держави

У Росії заборонили горілку "Володя и медведи": вона псує імідж держави

Роспатент: Назва горілки "Володя и медведи" шкідлива для іміджу РФ / Фото: news.404.ru

Назву горілки "Володя и медведи" визнали шкідливою для іміджу та інтересів Росії. Експерти побачили в її назві натяк на Володимира Путіна і Дмитра Мєдвєдєва.

Федеральна служба з інтелектуальної власності, патентів і товарних знаків (Роспатент) відмовилася реєструвати товарний знак горілки "Володя и медведи" на тій підставі, що він може завдати шкоди іміджу й інтересам Росії.

Заявка на реєстрацію знака "Володя и медведи" була подана в Роспатент 18 грудня 2009 компанією "Роялті". Через 11 місяців Роспатент відмовив в реєстрації знака. "Роялті" спробувала оскаржити це рішення в Палаті з патентних спорів, проте Палата, розглянувши скаргу, заявила, що реєстрація товарного знаку "Володя и медведи" завдає шкоди іміджу держави, а також суперечить суспільним інтересам.

Експерти побачили в назві "Володя и медведи" натяк на Володимира Путіна і Дмитра Мєдвєдєва. У висновку вказувалося: "Через те, що з 2000 по 2008 рік президентом РФ був Володимир Володимирович Путін, який зараз є чинним прем'єр-міністром і головою політичної партії" Єдина Росія ", а з 2008 року президентом є Мєдвєдєв Дмитро Анатолійович, існує можливість сприйняття даного позначення російським споживачем як обігрування імені та прізвища перших осіб держави або імені (чинного прем'єр-міністра) та політичної партії "Єдина Росія" (в асоціативної прив'язці до її символу - у вигляді ведмедя)".

Нагадаємо, горілка з такою ж назвою, "Володя и медведи", випускається компанією "Винексім" на українському заводі Prime.

Керівництво стверджує, що їхній товарний знак "Володя и медведи" зареєстрований на території України і, відповідно до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків, має підстави на отримання правової охорони, у тому числі в Росії.

Читайте також:

Відповідь на горілку "Путінка": галичани почали пити "Бандерівську западенку"

Від імені Обами в Ризі торгували самогоном

Російська горілка "святкує" День народження

Повʼязані теми:

Наступна публікація