Содерберг йде з кіноматографа заради живопису

Содерберг йде з кіноматографа заради живопису

Стівен Содерберг / Фото: AFP

Відомий режисер Стівен Содерберг вирішив зав'язати із кінематографом та зосередитись на фотографії та живописі.

Режисер, сценарист і продюсер Стівен Содерберг, автор фільмів "Трафік" та "11 друзів Оушена", володар "Золотої пальмової гілки" і "Оскара", збирається піти з кінематографа і зайнятися живописом.

Щоправда, перед цим Содерберг обіцяє завершити два вже розпочатих проекти - повнометражний рімейк серіалу 1960-х років "Людина з UNCLE" (The Man from UNCLE) з Джорджем Клуні, який повинен вийти в 2012 році, і життєпис шоумена і піаніста Ліберачі (Liberace) , який помер від СНІДу в 1987 році, прем'єра якого запланована на 2013-й рік.

"Спортсмени, які затягують відхід на рік або на два, - сумне видовище. Коли ти доходиш до тієї точки, коли при думці про підбір місця зйомок тобі хочеться застрелитися, - настає пора поступитися місцем кому-небудь, кого ця діяльність все ще збуджує" , - сказав Стівен.

Содерберг зізнався, що його нинішні проекти - "відмінний спосіб зіскочити", ніяких нових пропозицій він не приймав і в майбутньому сподівається зосередитися на фотографії і живописі.

Стівен Содерберг став наймолодшим в історії володарем "Золотої пальмової гілки": його другий повнометражний проект, "Секс, брехня і відео" (Sex, Lies, and Videotape, 1989), придуманий і написаний всього за вісім днів, переміг на Каннському фестивалі, коли його авторові було всього 26 років.

Читайте також:

Майкл Дуглас зіграє у фільмі про піаніста

Sony заморозила фільм з Піттом через поганий сценарій

Duran Duran взяли в напарники Девіда Лінча

Повʼязані теми:

Наступна публікація