Названо інгредієнти вдалого шлюбу

Названо інгредієнти вдалого шлюбу

Ілюстрація

Виявилося, що ідеальний союз - це шлюб, укладений в зрілому віці. А от кохання, начебто, і потрібне, але міцнішим шлюб воно не робить.

Один із сайтів знайомств провів опитування серед своїх користувачів, щоб з'ясувати, як ті, хто шукають свою половинку, відносяться до шлюбу.

Виявилося, що більше половини чоловіків (53%) вважають, що ідеальний союз - це шлюб, укладений в зрілому віці. Так само вважають і жінки - цей варіант відповіді вибрали 57% респонденток. До речі, виявилося, що чоловіки трохи романтичніші від жінок і більше вірять у те, що шлюб, здійснени через кохання, може бути міцним - за цей варіант проголосували 13% чоловіків і 9% жінок.

Віра у свідомо вибудуваний шлюб зростає з віком і у чоловіків, і у жінок, але при цьому у жінок після 40 років знову прокидається віра в шлюб з коханням.

Приємною несподіванкою виявилося те, що думки чоловіків і жінок щодо того, що потрібно для вдалого шлюбу, в цілому збігаються. Сам список "інгредієнтів" для вдалого шлюбу виглядає так:

- Кохання (жінки - 66%, чоловіки - 69%);

- Довіра (жінки - 64%, чоловіки - 65%);

- Взаємна підтримка і увага (жінки - 39%, чоловіки - 37%);

- Увага (жінки - 32%, чоловіки - 36%).

Що стосується причин розпаду шлюбу, то результати вийшли трохи несподіваними. У теорії більшість чоловіків (67%) і жінок (69%) вважають, що головна причина розлучень - це зради і недовіра. Однак ті, у кого вже був сумний досвід розлучення, на перше місце ставлять інші причини:

- Різні життєві цінності (жінки - 32%, чоловіки - 30%);

- Роздратування і психологічна несумісність (жінки - 25%, чоловіки - 27%);

- Повне нерозуміння один одного (жінки - 21%, чоловіки - 24%).

І тільки після цього йдуть зради: цю причину вважають головною 21% жінок і 21% чоловіків.

Всього було опитано 1000 чоловіків та жінок різних вікових груп. На момент опитування 78% жінок і 84% чоловіків не перебували у шлюбі і не мали постійного партнера.

Читайте також:

Священик склав список чоловіків, які не підходять для шлюбу

Вчені дізналися, як вийти заміж, щоб уникнути розлучення

В Україні стали менше розлучатися

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

Повʼязані теми:

Наступна публікація