На Закарпатті у жерлі вулкану зацвіли підсніжники

Ніжні квіти проживуть кілька днів.

На Закарпатті на Анталовецькій поляні на самій вершині вулканічного масиву Синяк розквітли підсніжники.

Галявина, усіяна ніжними квітами, оточена невисоким земляним валом, що є залишками вулкану, діючого мільйони років тому, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Первоцвіт можна знайти на висоті майже тисячу метрів над рівнем моря між Ужгородом і Свалявою. Втім, милуватися першими весняними квітами  зазвичай приходять любителі піших прогулянок, оскільки лише пішки туди й можна дістатися.

Квітнуть підсніжники у колишньому вулкані лише кілька днів.

Туристи кажуть, що, окрім споглядання надзвичайної краси, на галявині можна зарядитись надзвичайною енергією, якщо босоніж пройтися  снігом.

У Закарпатті першоцвіти розквітли у жерлі вулкану

На Анталовецькій поляні, на самій вершині вулканічного масиву Синяк - це між Ужгородом і Свалявою. Поляна оточена невисоким земляним валом – це залишки діючого мільйони років тому вулкану. Милуватися першими весняними квітами приходять любителі піших прогулянок. Інакше туди й не дістатися. Поляна підсніжників - на висоті майже тисячу метрів над рівнем моря. Квітнуть вони - лише кілька днів. 

Нагадаємо, що через дуже м'яку зиму на півдні Україні, в Криму перші підсніжники з'явилися ще у лютому. На часі проліскові місця знаходяться під пильним наглядом правоохоронців. Вони бережуть червонокнижні квіти від браконьєрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: