Суд у Москві розгляне відео з дня народження Януковича

Московський суд розгляне позов з приводу незаконної демонстрації на порталі YouTube відеоролика, відзнятого кореспондентом lifenews.ru під час святкування дня народження президента України Віктора Януковича.

Арбітражний суд Москви у понеділок проведе основні слухання за позовом медіахолдинга ТОВ "Ньюс Медіа-Рус", засновника порталу lifenews.ru і ряду друкованих ЗМІ, до корпорації Google і відеосервісу YouTube, що їй належить, про стягнення 1 мільйона рублів.

Позов заявлений з приводу незаконної, на погляд позивача, демонстрації на порталі YouTube відеоролика, відзнятого кореспондентом lifenews.ru під час святкування дня народження президента України Віктора Януковича.

Виконавчий директор ТОВ "Ньюс Медіа-Рус" Ашот Габрелянов, коментуючи Російському агентству правової і судової інформації (РАПСІ) подачу позову, пояснив, що ролик мав величезну кількість переглядів, при цьому власники сервісу супроводжували його комерційною рекламою.

За словами Габрелянова, позивач витратив чимало грошей, відправивши свого журналіста у відрядження, а YouTube, не витративши ні копійки, не соромиться заробляти на ролику, навіть не поінформувавши правовласника.

Як повідомлялось, в своєму позові до YouTube і Google компанія не вимагає припинити демонстрацію ролика про Януковича, заявлено тільки вимогу про компенсацію в 1 мільйон рублів. Як пояснив виконавчий директор позивача, він "не проти того, щоб ролик там висів", якщо він, як правовласник, одержуватиме за це гроші.

Читайте також:

У Януковича засекретили суму, витрачену на день його народження

На своєму ювілеї Янукович танцював з жінками під Кіркорова (відео)

Російський канал показав злу пародію на "дружнього" Януковича

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: