Телеведучі в ефірі поласували м'ясом одне одного (відео)

Дата публікації
Телеведучі в ефірі поласували м'ясом одне одного (відео)

Валеріо Зено їсть обсмажений шматок сідниці Денніса Сторма / BNN

В одного ведучого вирізали шматочок із сідниць, в іншого - з живота, ретельно підсмажили і влаштували вечерю.

Ведучі голландського телешоу Proefkonijnen ("Піддослідні свинки") Денніс Сторм та Валеріо Зено в ефірі своєї телепередачі спробували по шматочку м'яса одне одного.

Обидва телеведучих перенесли перед ефіром невелику операцію: у Сторма хірурги відрізали невеликий шматок м'яса з сідниць, а у Зено - з живота.

Після цього м'ясо було ретельно просмажене, і ведучі з'їли його в студії. Сторм та Зено заявили, що у людському м'ясі "немає нічого особливого", хоч і відмовилися коментувати смак м'яса.

Денніс Сторм, проте, визнав, що відчував себе дивно, дивлячись в очі приятелеві, шматок м'яса якого він у той момент жував.

Телеведучі заявляють, що в їхніх діях не було нічого протизаконного, оскільки вони добровільно погодилися на канібалізм.

Запрошений адвокат при цьому зазначив, що у ведучих або у хірургів, які їх оперували, можуть виникнути проблеми з законом, оскільки видалення частини плоті без медичної необхідності в Нідерландах заборонено.

Телепередача Proefkonijnen виходить на одному з голландських каналів. В рамках цієї передачі Сторм і Зено відповідають на всілякі "дурні питання" і виконувати непрості завдання.

Читайте також:

На Північному полюсі знайшли білих ведмедів-канібалів

Від смерті можна втекти зі швидкістю 5 км/год

Повія відкусила клієнту пеніс і продовжила секс

Сліпий безпритульний кіт навчився малювати картини (відео)

Наступна публікація