Топ-5 найбільш частих офісних травм

Топ-5 найбільш частих офісних травм

Топ-5 найбільш частих офісних травм

Офісних працівників порівняли з представниками небезпечних професій і прийшли до висновку, що вони так само часто отримують травми.

Як з'ясували дослідники Массачусетського технологічного інституту, офісні працівники отримують важкі травми не рідше, ніж представники небезпечних професій - лісорубів, шахтарів, будівельників.

Є дві групи співробітників офісу: ті, які отримують травми через клієнтів або начальника і ті, які травмуються зі своєї вини - кур'єри, прибиральники, інженери, сисадміни, юристи.

У Росії не існує точної статистики офісних поранень, але ознайомившись із зведенням "швидкої допомоги" можна побачити що і клерки не поступаються західним колегам.

Секретарі, які сидять за стійками часто страждають від травм голови і кінцівок, опіків, порізів. Виною тому кавові апарати, куллер, чашки з бульйоном, чаєм або кавою. Якось одна дівчина-секретар пролила на себе піднос з 6-ма чашками гарячого бульйону. Так як вона була в вовняній спідниці, опік вийшов дуже сильним. Дівчину госпіталізували.

Ще одна дівчина несла для керівника упаковку пляшок з водою. Упаковка лопнула, пляшки впали на ноги дівчині, у результаті у неї стався розрив сухожиль.

Частенько трапляється, що секретарі страждають через занадто чисто вимите скло дверей. Наприклад, секретар-референт одного столичного архітектурного бюро через зіткнення зі скляними дверима зламала ніс, розбила губи, і мало не втратила зуби. Часто у секретарів трапляються важкі струси мозку. Наприклад, співробітниця однієї столичної фірми, яка займається перевезенням вантажів, сильно вдарилася об стільницю, коли намагалася дістати документи, що впали під стіл. Удар був настільки сильним, що вона втратила свідомість. Дівчина два тижні провела на лікарняному.

Як стверджує директор центру врегулювання збитків по особистому і майновому страхуванні. Компанії РОСНО Володимир Калінін, рідко коли роботодавець страхує працівників офісу від нещасного випадку. Такі страхові поліси придбають тільки великі підприємства, так як роботодавці зазвичай вважають цю категорію співробітників найменш ризикованою. Тариф по страхуванню офісних працівників використовує найнижчий коефіцієнт.

Офісний персонал часто отримує всілякі травми і пошкодження, тому роботодавці і не прагнуть витрачати свої гроші.

Читайте також:

В офісі швейцарських ядерників вибухнула бомба

Китайські вчені довели, що жінкам шкідливо думати

Дворічний хлопчик з Індонезії викурює 40 сигарет на день

Повʼязані теми:

Наступна публікація