Китайські вчені довели, що жінкам шкідливо думати

Китайські вчені довели, що жінкам шкідливо думати

Під час експерименту вчені порівняли мозок жінки та мавпи

Науковці провели експеримент за участю жінок і самок макаки, в результаті якого дійшли висновку, що активна мозкова діяльність сприяє швидкому старінню.

Група вчених під керівництвом професора Шанхайського інституту біологічних наук, доктора Мехмета Сомеля, визначила залежність між процесом регулювання мозкової діяльності та віком людини.

В результаті експерименту, проведеного за участю жінок та самок макаки, науковці дійшли неординарного висновку: вони заявили, що жінкам шкідливо думати.

Дослідження виявило генний зв'язок між змінами, що відбуваються в мозку молодих дівчат і жінок більш зрілого віку.

Всім давно відомо, що в юні роки мозкова діяльність людини найбільш активна, обсяг її мозку зростає стрімкими темпами. Проте вже у підлітковому віці бурхливий стрибок у розвитку сповільнюється.

З віком нейрони людини втрачають колишню активність. Обумовлено це, зокрема, тим, що активна мозкова діяльність викликає швидке старіння клітин. Крім того, подібні процеси, корисні в дитинстві, можуть виявитися згубними для жінок зрілого віку. Так, у макак вони відбуваються активніше, чим учені і схильні пояснювати меншу тривалість їхнього життя. Іншими словами, чим більше людина думає, тим швидше вона старіє. Тому, дійшли висновку фахівці, представницям прекрасної статі шкідливо багато думати.

Читайте також:

Вчені виявили простий метод схуднути назавжди

Білявки виявилися багатшими від брюнеток і рудих

Топ-10 чоловічих фраз, з яких бісяться жінки

Учені довели, що жінки з низьким IQ шукають багатих чоловіків

Повʼязані теми:

Наступна публікація