Леона Льюїс відмінила турне через розрив із бойфрендом

Співачка Леона Льюїс не гастролюватиме у Австралії, Азії і Європі через те, що впала у депресію. Після розриву із коханим вона погано почувається.

Британська співачка Леона Льюїс скасувала запланований тур по Австралії, Азії і Європі у зв'язку з важким розривом відносин з бойфрендом Лу Аль-Чама.

З чуток, поп-зірка впала в депресію після розставання з коханим, з яким вона зустрічалася ще зі шкільних років. Ініціатором розриву став сам Лу.

"Вона не готова до таких масштабних сольних концерів, - говорить джерело. - Як тільки вони з Лу розлучилися, Леона впала в депресію - вона постійно плаче і не може стримати емоцій. Вони були разом 10 років. Він був коханням всього її життя. У цей період їй потрібен не тур, а підтримка близьких і люблячих людей".

Однак, незважаючи на скасування гастролей, Леона не планує зупиняти роботу над своїм новим альбомом і присвятить весь вільний час запису нових пісень:

"Вона хоче повернутися в студію і вилити всі свої сльози в свою музику, - додає джерело. - Леона вважає, що робота над новим альбомом допоможе їй справитися з болем і порожнечею".

Читайте також:

Леона Льюїс видасть автобіографію в картинках

Леону Льюїс назвали Людиною року

Леона Льюїс – нова Уітні Х’юстон

Повʼязані теми:

Наступна публікація