Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії собака народила клонів померлого пса

ДНК померлого улюбленця подружжя екстрагували для отримання двох ідентичних цуценят.

У Великобританії пара привезла додому цуценят, яких клонувала зі своєї мертвої собаки. Про це повідомляє Metro.

Подружжя надіслало клітини їхнього померлого собаки Ділана до південнокорейської компанії Sooam Biotech Research Foundation в Сеулі, де ДНК тварини екстрагували для отримання двох ідентичних цуценят.

ДНК Ділана було імплантовано в порожню яйцеклітину, яку потім випробовували електричним струмом, щоб розпочалося ділення клітини і врешті-решт її імплантували в сурогатну собаку.

Клонований собака
Metro

Подружжя Річард Ремде та Лора Жак дуже задоволене проведеною процедурою, яка коштувала їм 67 тисяч фунтів. Пара забрала цуценят з Південної Кореї після карантину, який тривав 6 місяців.

За увесь час вони кілька разів їздили до Південної Кореї, зокрема й для того, аби поспостерігати за народженням цуценят та спробувати потоваришувати з ними. Після необхідного для тварин карантину, пара привезла цуценят до Великобританії.

Зазначимо, собака подружжя Ділан помер у віці восьми років від неоперабельної пухлини мозку.

Нагадаємо, в Аргентині почали клонувати рідкісний вид гепарда. Перед цим науковці провели сотні дослідів – від вивчення зразків шкіри звіра до отримання готового ембріона для клонування. Винуватцем експериментів став мешканець зоопарку Буенос-Айреса - азіатський гепард. За словами науковців, ця найшвидша в світі тварина родини котячих нині під загрозою вимирання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції