У Гонконзі з'явилося віртуальне кладовище

У Гонконзі з'явилося віртуальне кладовище

У Гонконзі з'явилося віртуальне кладовище

У Гонконгу користувачі веб-сайту можуть завантажити на ресурс фотографії та відеоролики з покійним та вшанувати його пам'ять.

У Гонконгу відкрили сайт, де можна буде зареєструвати облікові записи людей, що померли, і вшанувати їх пам'ять.

Користувачі зможуть завантажити на ресурс фотографії та відеоролики з покійним. Поки що кількість можливих облікових записів на сайті обмежена 100 тисячами.

Відвідувачі сайту зможуть залишати для близьких повідомлення і відправляти їм віртуальні подарунки, наприклад фрукти, квіти або гроші. Подібна традиція, правда з справжніми подарунками, існує в китайській культурі, яка зобов'язує родичів як мінімум один раз на рік відвідувати могилу близьких.

"Сайт створений для того, щоб у користувачів інтернету з'явилася можливість залишити повідомлення для померлих родичів у будь-якому місці й у будь-який час. Сайт також дозволить користувачам вшанувати пам'ять близьких разом з друзями та родичами, що проживають в інших містах і країнах", - пояснили розробники сайту .

Інтернет-ресурс був створений за рішенням влади Гонконгу. Його розробка обійшлася бюджету в $ 130 тис, а щорічні витрати на його підтримку складуть близько ста тисяч.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова одного з американських агентств похоронних послуг Гері Левін заявив про створення першого підводного кладовища поряд з Маямі.

Читайте також:

Шведські вчені представили нову технологію розкладання трупів

У неапольських піцеріях хлібопекарські печі топили трунами

Британець замовив собі напис на могилі "Мене вбило куріння"

Повʼязані теми:

Наступна публікація