"Міс Донбас OPEN - 2010" стала 19-річна Ірина Северина

У Донецьку пройшов XVI Всеукраїнський конкурс краси "Міс Донбас OPEN - 2010", в якому за титул найкрасивішої змагались 28 дівчат. Перемогла 19-річна Ірина Северина.

 На території стадіону Донбас Арена відбувся фінал конкурсу краси "Міс Донбас Open-2010". Переможниця отримала титул і ключі від автомобіля. Конкурс відбувся у форматі open-air. Квитки на шоу коштували 600 - 800 грн. За перемогу боролися 28 представниць Донбасу і великих міст України.

Виходи конкурсанток супроводжувалися виступом зірок естради українського шоу-бізнесу. Цього року в заході взяли участь: Макс Барських, Дантес і Олійник, Борис Апрєль, гурт Пара Нормальних.

У журі конкурсу увійшли: генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук, дизайнер Юлія Айсіна, актриса Ольга Сумська, телеведуча Катя Осадча, директор модельного агентства Влада Прокаєва (Литовченко) і дизайнер Діана Дорожкіна.

Корону "Міс Донбас Open-2010" і ключі від авто Nissan Almera отримала 19-річна донеччанка Ірина Северина, яка вперше в житті брала участь у конкурсі краси.

Северина останні два роки проживає в Києві - вона вчиться на третьому курсі університету імені Драгоманова на соціолога.

Міс глядацьких симпатій стала Аліса Фомічова (Харків), третя віце-міс Міс Донбас OPEN-2010 - Юлія Чичан (Маріуполь), друга віце-міс - Ольга Третьяченко (Харків), перша віце-міс - Ірина Котова (Маріуполь).

Читайте також:

Конкурс краси "Міс Чемпіонат світу-2010"

"Міс США" виявилася переможницею стриптиз-конкурсу

Міс Росія - 2010" стала 18-річна модель з Єкатеринбурга

Повʼязані теми:

Наступна публікація